Golvlampa 1950/60-tal
2015-03-12
298529
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, stomme i ek, ljus skärm, total höjd ca 145 cm
Bruksslitage