Olle Nordberg oljemålning
2015-03-11
298499
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Brudpar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 34x26 cm