Golvlampa i teak
2015-03-11
298493
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i teak, höjd 144 cm
Bruksslitage