Rumssmycken av Mona Morales Kosta
2015-03-11
298458
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA MORALES, rumssmycken 3 st., Mona Morales Schildt, Kosta, dekor i grönt, blått respektive orange och rött, signerade, höjd 3-7,5cm
Nagg