Laila Prytz
2015-03-11
298440
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): Spansk by, signerad och daterad 1959, olja på pannå, ca 21x26 cm