Sören Christian Bjulf oljemålning
2015-03-11
298400
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark 1890-1958): Fiskmånglerskor, signerad Bjulf, olja på duk, 65 x 55 cm
Dukskada