Bordslampa empirestil
2015-03-09
298373
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, empirestil, glaserad keramik samt förgylld metall, höjd 58 cm