Philip von Schantz färglitografi
2015-03-09
298346
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP von SCHANTZ (1928-1998), ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad 15/300, färglitografi, bladmått 35 x 42 cm