Etuier silver
2015-03-09
298304
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ETUIER, 3 st., silver, en stämplad Åbo 1957, vikt ca 290 g
Delvis med inskriptioner och bucklor