Joan Miró färglitografi
2015-03-09
298217
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 400/1000, färglitografi, 70x49 cm