Lockurna Kina 1800-tal
2015-03-09
298168
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNA, Kina, 1800-tal, bemålat motiv av figurscen i polykrom färgskala, lockknopp i form av hund, höjd ca 26,5 cm
Lock med nagg