Vitrinskåp gustaviansk stil
2015-03-11
298137
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, intarsia, mässingsbeslag, underdel inredd med utdragslådor, höjd 150, 68 x 38 cm, nyckel finns