Marianne Ågren oljemålning
2015-03-08
298127
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Interiör, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 120 x 130 cm, oramad