Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
PAUL HOFF (född 1945), Uggla, skulptur, Gustavsberg, stengods, signerad Strix Nebulosa P Hoff Keramikstudion Gustavsbergs, höjd ca 54 cm
Ett nagg i sidan
298122
2015-03-08