Gösta Liljedahl oljemålning
2015-03-08
298113
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖSTA LILJEDAHL (1908-1993): Aftonsol, signerad G. Liljedahl, olja på duk, ca 102x120 cm