Vinglas dricksglas 1800-tal
2015-03-08
298110
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VINGLAS, 4 st, DRICKSGLAS, 2 st, 1800-tal, graverad dekor
Vinglasen med skador