Målning 1900-tal
2015-03-08
298107
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Insjö i aftonrodnad, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 23,5x31 cm