Lars Tärning olja stilleben
2015-03-11
297938
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med Amarone, signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 39x30 cm