Reinhold Ljunggren
2015-03-08
297936
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Enebacken, vårvinter", signerad och numrerad 165/360, färglitografi, ca 25x35 cm