Reinhold Ljunggren
2015-03-08
297922
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Segelbåt vid Julaftons fyr", signerad R.Ljunggren, pt, färglitografi, ca 23x31 cm