Herbert Gentry oljemålning
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
HERBERT GENTRY (1919-2003): "Rotating", signerad Gentry, datering a tergo 71, olja på duk, 90x59 cm
Kuntoraportti
297921
Päivämäärä:
2015-03-07