Oskar Bergman
2015-03-07
297911
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963), Vintertallar, signerad och daterad Oskar Bergman februari 1928, gouache, 24,5x35,5 cm