Olle Hjortzberg akvarell
2015-03-07
297909
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sommarblomster, monogramsignerad och daterad OH 31/8 -46, akvarell, 26x31 cm