Hängskåp för hörn 1700-tal
2015-03-07
297908
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÄNGSKÅP för hörn, 1700-tal, delvis bemålat, höjd 97, 29x29 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Skador