John Jon-And, "Med glasögon och cigarett I
2015-03-11
297870
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Med glasögon och cigarett I, 1916, signerad och daterad -16, etsning, 2/25, ca 18 x 15 cm
Ej examinerad ur ram.