Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
WESTERSTRAND, väggur, 1940-tal, fanérat i mahogny, dekor i intarsia av figurer, urtavlan märkt Westerstrand, höjd ca 29, längd 42 cm
Fanérskador, pendel finns
297840
2015-03-07