Takarmaturer 1930-tal
2015-03-06
297800
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATURER, 2 st, 1930-tal, enligt uppgift Taserud, trä med 4 ljushållare, elektrisk berysning i mitten med glaskupa, höjd 27 cm
Bruksslitage