Skulptur Åke Holm

Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs, 1940-tal, sittande modell, stengods, signerad Å Holm Höganäs, höjd 40 cm

Zustandsbeschreibung

Kantnagg på baksidan

297788

2015-03-06