Klubbat för:
18 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs, 1940-tal, sittande modell, stengods, signerad Å Holm Höganäs, höjd 40 cm
Zustandsbeschreibung
Kantnagg på baksidan
297788
2015-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner