Tor Bjurström
2015-03-06
297720
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Stilleben med apelsiner, stämpelsignerad Bjurström, olja på duk, 50x60 cm,
Intygad a tergo med stämpel
Ytslitage, tryckmärke