Eric Hallström
2015-03-06
297718
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Färgeri, signerad Eric Hallström, olja på duk, 72x90 cm