Einar Forseth 1913
2015-03-06
297717
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Åkerfält, signerad och daterad 1913, olja på duk, 49x64 cm
Dukhål