Verner Molin
2015-03-06
297692
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VERNER MOLIN (1907-1980): Figurer i landskap, signerad och daterad Verner Molin 1952, olja på duk uppklistrad på pannå, 20x24 cm