Bordslampa Kina
2015-03-25
297585
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1800-tal, förgyllda beslag, fotbeslaget märkta B. Stern Bruxelles, höjd ca 77 cm
obetydligt slitage