Stolar sengustavianska
2015-03-05
297533
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 2 st, 1800-tal, sengustavianska, provinsarbeten
Proveniens: Överstinnan S Eding, Uddevalla
Omarbetade, förstärkta, slitage, skador