Golvlampor 1 par
2015-03-07
297525
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässingspläterade, höj och sänkbara, höjd ca 130 cm
Slitage