Takarmatur med prismor
2015-03-04
297413
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med prismor, diameter ca 50 cm
Enstaka prismor saknas