Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
ARON JERNDAHL, "Dansen", terrin med lock, dekor med spelman och dansande par, signerad och daterad 1903, tenn, gjuten i Stockholm 1960, höjd 18, diameter 29 cm
297397
2015-03-04