Stolar i gustaviansk stil
2015-03-04
297372
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålade, med kopplade spjälknippen i ryggen, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage