Soppslevar silver
2015-03-04
297296
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st, varav en ostämplad med benskaft, en stämplad Hudiksvall 1840, längd 40 resp 41 cm
Bruksslitage