Astri Bergman-Taube Antibes mm
2015-03-04
297275
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 138/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade och numrerade 5/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Gulnader