Joan Miro färglitografi
2015-03-11
297265
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983), efter: Komposition, numrerad 247/300, färglitografi, 44x59,5 cm, edition Maeght