Oljemålning familj
2015-03-04
297245
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av familj, olja på duk, ca 44x55 cm
Smärre hål, krackelyr