Fat tallrikar i porslin Kina
2015-03-04
297236
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, diameter 23-31,5 cm
Skador, lagningar