Jan Naliwajko
2015-03-04
297183
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Rosett, signerad och daterad J. Naliwajko 2010, 5, plexiglas, ca 33x40 cm