Roland Svensson litografi
2015-03-03
297119
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Afton, Åboland, 1962, färglitografi, signerad Roland S, numrerad 63/310, ca 22x32 cm
Något gulnad längs passepartout