Ljuslampetter Pierre Forsell Skultuna
2015-03-03
297117
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, Skultuna, i form av pendel och lod, designade av och signerade Pierre Forsell, höjd ca 49 cm
Bruksslitage