Bägare i glas 1800-tal
2015-03-03
297111
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 7 st, glas, 1800-tal, gulddekor, höjd 9-12 cm
Sprickor nagg