Kinesisk vas
2015-03-06
297024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, rik dekor i emaljfärger, reserver innehållande figurscener, höjd 46 cm
Smärre dekorslitage