Bengt Lindström färglitografi
2015-03-03
296993
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008):) Figurkompositioner, signerade Lindström, 133/200, färglitografi, 32x22 cm