Ljuskrona venetiansk stil
2015-03-03
296986
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 6-armad, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, flerfärgad glasmassa, höjd ca 70 cm
En lagad del medföljer samt en midre flisa tillhörande en av blommorna (finns att avhämta vid Utlämningen), ngn enstaka nagg